Úvod Jazykové kurzy Jazykové kurzy pro firmy Dotace

Dotace

Chcete vzdělávat své zaměstnance, ale nemáte dostatek finančních prostředků. Nabízíme Vám řešení – studium v naší jazykové škole ZDARMA!!!

Že to není možné? V rámci projektu úřadu práce POVEZ II spolufinancovaného z Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu České republiky, máte možnost od 1. 4. 2016 až do 30. 11. 2020 žádat o úhradu nákladů spojených se vzděláváním, vč. mzdových příspěvků po dobu účasti zaměstnance či Vás na vzdělávání.

Cílovou skupinou projektu jsou zaměstnavatelé, a to prostřednictvím svých zaměstnanců či potenciálně nových zaměstnanců. Cílovou skupinou jsou rovněž fyzické osoby – OSVČ a nestátní neziskové organizace.

Zaměstnavatelům bude umožněno získat příspěvek na vzdělávání svých zaměstnanců a refundaci jejich mezd po dobu školení. Zaměstnavateli bude hrazeno určité procento nákladů vynaložených na odborný rozvoj zaměstnanců zapojených do projektu. Výše poskytovaného příspěvku se bude odvíjet dle pravidel poskytování veřejné podpory de minimis a blokové výjimky.

Naše jazyková škola TOP School, nabízí Vaší firmě jak kurzy odborné jazykové výuky, tak kurzy dalšího vzdělávání zaměstnanců.

Pokud právě Vaše firma uvažuje o možnosti vzdělávání svých zaměstnanců, popřípadě se chcete jen blíže informovat o námi nabízených kurzech, neváhejte se na nás obrátit, rádi Vám poskytneme bližší informace. V opačném případě Vám pomůžeme s vytvořením projektu na míru Vaší firmě, navrhneme Vám vhodné řešení a v konečném výsledku se postaráme o veškeré administrativní vyřízení dotace!

Kontaktuje nás

telefon: 606 163 163
email: lenka.hudakova@topschool.cz