Úvod Kontakty

Kontakty

Kontakty na jednotlivé pobočky

Pobočka Ostrava

TOP School

Na Hradbách 18
702 00 Ostrava

Kancelář
Po-Čt: 9:00 - 17:00

Nikola Jasanová

Nikola Jasanová

e-mail: ostrava@topschool.cz
mobil: 774 163 173

Pobočka Frýdek-Místek

TOP School

Komerční centrum ROSA, 3. p.
8.pěšího pluku 2380
73802 Frýdek-Místek

Kancelář
Po: 9:00 - 17:00
St: 9:00 - 17:00

Markéta Jarolíková

Markéta Jarolíková

e-mail: fm@topschool.cz
mobil: 725 500 500

Pobočka Havířov

TOP School

Na Fojtství 10
736 01 Havířov-Město

Kancelář
Po - Čt: 9:00 - 17:00

Martina Bugárová

Martina Bugárová

e-mail: havirov@topschool.cz
mobil: 724 482 482

Pobočka Karviná

TOP School

Masarykovo nám. 2457/10
733 01 Karviná – Fryštát

Kancelář
Po - Čt: 9:00 - 17:00

Jarmila Splavská

Jarmila Splavská

e-mail: karvina@topschool.cz
mobil: 776 279 258

Pobočka Nový Jičín

TOP School

Bohuslava Martinů 2
741 01 Nový Jičín

Kancelář
Út: 9:00 - 17:00
Čt: 9:00 - 17:00

Markéta Jarolíková

Markéta Jarolíková

e-mail: nj@topschool.cz
mobil: 724 482 483

Pobočka Třinec - nově otevřeno

Dům dětí a mládeže

Bezručova 66
739 61 Třinec

Markéta Jarolíková

Markéta Jarolíková

e-mail: trinec@topschool.cz
mobil: 725 500 500

Pobočka Orlová - nově otevřeno

TOP School

Polní 963
735 14 Orlová

Jarmila Splavská

Jarmila Splavská

e-mail: orlova@topschool.cz
mobil: 776 279 258

Sídlo společnosti

TOP School

Na Hradbách 18
702 00 Ostrava

IČ: 27809391

Bc. Lenka Hudáková

Managing director
e-mail: Lenka.Hudakova@topschool.cz
mobil: 606 163 163

Bohumil Hudák

Project manager
e-mail: Bohumil.Hudak@topschool.cz
mobil: 602 600 938

Mgr. Veronika Kubiczková

Head teacher
e-mail: Veronika.Kubiczkova@topschool.cz

Bc. Andrea Georgiev

Junior Head teacher
e-mail: Andrea.Georgiev@topschool.cz
mobil: 773 200 468

Bc. Nikola Klimková

Junior Head Teacher
e-mail: Nikola.Klimkova@topschool.cz
mobil: 725 700 787