Úvod Jazykové kurzy Akreditované kurzy MŠMT Rekvalifikační kurzy pro nezaměstnané ZDARMA

Rekvalifikační kurzy pro nezaměstnané ZDARMA

Přemýšlíte o nové pracovní zkušenosti a jste zároveň vedeni na úřadu práce? Pak je tento rekvalifikační kurz určen pro Vás! Změňte svoji kvalifikaci a získejte práci v jiném oboru, než který jste studovali. Získáte tím nové znalosti a zkušenosti, a co více? Vyhlídky na novou práci! Tyto kurzy jsou akreditované podle nových podmínek, které vydalo MŠMT a zkouška je prováděna autorizovanými osobami. Ke každému akreditovanému kurzu jsme přidali anglický jazyk, který získáte za zvýhodněnou cenu.

Stručný návod pro získání rekvalifikace

  1. Zvolte si ze seznamu kurzu ten, který Vám bude obsahem a svou náročností vyhovovat.
  2. Kontaktujte nás:
    e-mail: rekvalifikace@topschool.cz
    telefonní kontakt: Jarmila Splavská 776 279 258
    nebo nás můžete přijít kontaktovat osobně do naší jazykové školy a to Po-Čt vždy od 9:00-17:00 hodin, rádi Vám ve všem poradíme a vyjdeme vstříc.
  3. Všechny formuláře, které jsou nezbytné pro úřad práce, Vám budou poskytnuty v naší kanceláři, popřípadě Vám je zašleme a vy je odevzdáte na úřadě. Poté Vás úřadu práce kontaktuje a poskytne informace o tom, zda Vaše žádost byla schválena. Určitě se ale nemusíte bát zamítnutí žádosti. Vaše aktivní účast jistě bude vítána a také Váš zájem o další vzdělávání a získávání kvalifikace.

Budeme se tedy těšit na Vaši účast na některém z našich kurzů!